O nas

 

ZADOWOLONY KLIENT - o to chodzi w turystyce ZBUTA!

 

Firma „ZBUTA” powstała w 1997 r. Nasze działania rozpoczęliśmy jako Spółka Cywilna. Jako pierwszą siedzibę mieliśmy małe biuro przy ul. Mickiewicza 46 w Wałbrzychu, wtedy filarem naszej działalności były przewozy autokarowe, wynajem autokarów oraz usługi turystyczne dla dzieci i młodzieży szkolnej. Dlatego też po dzień dzisiejszy oferujemy kolonie, zielone szkoły, obozy sportowe oraz wycieczki- zarówno krajowe jak i zagraniczne z autorskim programem zwiedzania. 

Po trzech latach naszego istnienia podjęto decyzję o zmianie statusu prawnego firmy ze spółki cywilnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W czerwcu 2000 r. podpisano akt notarialny i od tamtej pory nasza nazwa to „ZBUTA” Sp. z o.o. Z czasem następowały kolejne zmiany- kluczową było przeniesienie naszej siedziby, od 2003 roku biuro mieściło się w samym sercu miasta, w wałbrzyskim Rynku . Zmiana ta korzystnie przyczyniła się do rozwoju naszej firmy m.in. w postaci pozyskania nowych klientów i rozszerzenia naszej oferty na organizację szkoleń i konferencji na terenie Wałbrzycha, jak również na terenie całego kraju. W tym czasie staliśmy się również agentem wielu znanych i renomowanych tour operatorów z całego kraju. W sprzedaży posiadamy oferty takich biur jak: Itaka, Rainbow Tours, TUI, Wezyr- Coral Travel, Grecos Holidays, Neckermann, Sun & Fun, Ecco Holiday oraz wiele innych. Rok 2012 był ważnym rokiem dla naszej firmy- zakupiliśmy lokal na własne biuro i w kwietniu zmieniliśmy adres siedziby naszego biura w pięknej kamienicy przy  Al. Wyzwolenia 9/2a w Wałbrzychu i  natomiast w listopadzie przejęliśmy lokal usługowy w Galerii Victoria , gdzie prowadzimy również sprzedaż ofert.  

Przez wszystkie lata naszej działalności staraliśmy się świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie organizowania imprez dla dzieci i młodzieży oraz dla osób indywidualnych jak również w zakresie świadczenia usług transportowych. 

Jako firma z długim stażem działalności na rynku lokalnym i regionalnym dobrze znamy specyfikę branży turystycznej przede wszystkim w najbliższym otoczeniu i dostosowujemy naszą ofertę do jej potrzeb i zmian w niej zachodzących. Staramy się, aby przez dobrą jakość naszej oferty i jej atrakcyjność cenową zdobywać nowych klientów dla firmy oraz podtrzymywać więź ze „starymi” klientami.  

Naszym niewątpliwym atutem jest posiadanie wszystkich wymaganych prawem polskim koncesji i zezwoleń zarówno w zakresie organizowania imprez turystycznych, jak i prowadzenia przewozów krajowych i zagranicznych. Posiadamy doświadczenie zdobyte latami praktyki i działania na rynku turystycznym. Zatrudniamy profesjonalną kadrę pracowniczą, która pomoże Państwu w wyborze wymarzonych wakacji. 

Dzięki rozbudowanej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z aktualną ofertą oraz dokonywać rezerwacji o każdej porze i z każdego miejsca. Służymy pomocą w doborze ofert jak i przeprowadzenia rezerwacji dzięki nowoczesnemu systemowi obsługujemy klientów z całej Polski. W naszej bazie znajdą Państwo propozycje z wylotami ze wszystkich portów lotniczych oraz wyjazdy autokarowe z wielu miejsc w Polsce. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście w biurze.