Zielone szkoły

Bułgaria Złote Piaski 9 dni od 600PLN + 100€*

Zakwaterowanie: ładny hotel położony w samym centrum Złotych Piasków, w odległości ok. 300 m od pięknej, piaszczystej i zagospodarowanej plaży, 300 m od centrum Złotych  Piasków. Pokoje: 3, 4 osobowe z łazienkami i balkonami, TV SAT. Do dyspozycji gości: basen - leżaki i parasole. Cena zawiera: przy 40 osobach płacących; przejazd autokarem lux; zakwaterowanie w hotelu; wyżywienie 3 razy dziennie; suchy prowiant na droge powrotną; ubezpieczenie KL i NNW; opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu, opłaty klimatyczne; podatek VAT.

Wycieczki fakultatywne:

- Warna - cena: ok 25 Lewa/os.

- Neseber - cena: ok 35 lewa/os.

- Bałczik + Kaliakra - cena: ok 35 lewa/os. 

* - Kwota w obcej walucie będzie przeliczana na złotówki według kursu sprzedaży NBP z dnia wpłaty.

Włochy Rimini 9 dni od 500PLN + 150 €*

Zakwaterowanie: Hotel - położony jest 200 m od pięknej piaszczystej plaży na skraju miejskiego zadbanego ogrodu. w hotelu goście mają zapewnione dobre warunki wypoczynku, miłą domową atmosferę, smaczna kuchnię (polską i włoską).

Cena zawiera: przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, video, WC); zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie (2 razy dziennie kuchnia polsko - włoska - pobyt rozpoczynz się kolacją, a kończy śniadaniem), suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie KL 10.000 USD i NW 3000 PLN.,opiekę polskojęzucznego rezydenta na miejscu, opłaty klimatyczne, pościel i sprzątanie pokoi. Wycieczki do San Marino i Wenecji.

* - Kwota w obcej walucie będzie przeliczana na złotówki według kursu sprzedaży NBP z dnia wpłaty.

Międzywodzie 7dni od 600PLN

W programie:  wycieczka autokarowa: Międzyzdroje i Woliński Park Narodowy,  piesze wycieczki po okolicy, ognisko - pieczenie kiełbasek + dodatki, zabawy i gry sportowe, dyskoteki konkursy.

Świadczenia: przejazd autokarem lux, opieka pilota, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

Jezioro Rudno 7 dni od 500pln

W programie: wycieczka autokarowa do Wolsztyna ( zwiedzanie parowozowni, przejażdżka drezyną), wycieczki rowerowe, kajaki, konkursy, gry i zabawy sportowe.